2009 m. spalio 22 d., ketvirtadienis

Tortas su persikaisČia atėjo didenybė ir iškepė tortuką :) Aišku, labai-labai-labai dėkoju mieloms savaičių šemininkėms Dautartei ir Forellei už karališkojo rango suteikimą :) Pasistengsiu nenuvilti :)))))) ir iš karto dedu į Tortų savaitę :) Kartu sveikindama šeimininkes su nuostabiu jubiliejumi!

Bet iš tikrųjų, nors ir tinklaraštis miega... vis dar... nes tikrai neturiu nei minučiukės pasūpuoti šito savo vaikelio ))))) darbai aplinkui verda ) nesakysiu, kad šį tortą kepiau vakar, tikrai ne, bet jis iš paskutiniųjų ) Viduje šiek tiek pagerintas Braškių tortas, tik šįkart pavirtęs persikiniu. Nors braškių jame tikrai buvo. Kaip sakė valgytojai, buvo skanus, todėl labai-labai džiaugiuosi :) ir dar kartą dėkoju nuostabioms, mieloms ir šaunioms užsakovėms :) Beje, labai-labai dėkoju ir už nuotraukas :) Tortikas buvo apie 5-5,5 kg, išėjo tikrai didesnis, nei buvo užsakytas, bet pas mane tai įprastas dalykas :)
Nuoširdžiai ačiū mielai ir simpatiškajai užsakovei ;) už nuotraukas, nes aš pati kažkaip nedariau :)
Niu va... o dabar vėl kurį laiką tylėsiu :) acha... gal dar kokį tortuką sugalvosiu???? :)

15 komentarų:

Neringa rašė...

vajeee koks grazuolis tortas! gelytes turbut is persiku suraitytos - superines :)ir dar tas sokoladinis papuosimas - nuostabu!

Elžbieta rašė...

Neringa, ačiū :) oranžerija tikrai persikinė :)

Dalia rašė...

Gerb. Elžbieta,labai labai laukiau šito įrašo, kad galėčiau Jums asmeniškai padėkoti už šitą stebuklą... tortas, pakėlęs ilgą kelionę, išdidus ir be galo gražus puikavosi ant jubiliejinio stalo:) ne tik aš, mūsų šeima, bet ir visi mūsų svečiai bei kavinės, kurioje vyko šventė, šeimininkai, buvome tiesiog pakerėti šito grožio... visą vakarą stebėjau, kaip svečiai kur buvę nebuvę vis apie tą gražuolį sukosi... o kai jau jį iškilmingai jubiliatas prapjovė, tai liaupses jo skoniui ir Vilniuje turėjote girdėti... Posakis "tirpo burnoje" čia išsipildė visiškai, nes tortas tiesiog ištirpo, neliko nė trupinėlio... gaila, kad mes Šiauliuose, o Jūs - Vilniuje, klientų nei šautuvu neatsigintumėte..
dar kartą didžiuuuuulis AČIŪ, ačiū už darbą, ačiū už grožį, ačiū už skonį, kurio pagrindinis prieskonis - meilė....

rita rašė...

Pasakiško grožio tortas, o dėl skonio net neabejoju. Meno kūrinys :) .

Elžbieta rašė...

Miel-miela-miela ponia Dalia! Nuoširdžiai dėkoju Jums už tokius šiltus žodius... tai didžiausias įvertinimas. Labai džiaugiuosi, kad Jūsų šventėje buvo ir mano nedidelis įnašas :) Taip pat norėčiau padėkoti Jums už smagias dovanėles :)

Rita, ačiū :)

margot rašė...

piękny,Elu ja to piszę pewnie z setny raz ,ale to prawda robisz przepiękne torty :))))

Dovile rašė...

Oi...man tos persikines rozytes taip nuostabiai atrodo! Turbut reikejo begales laiko jas taip dailiai israityti..mmmm...:)

Egle rašė...

Aš prisidedu prie p. Dalios gražių žodžių, nes man irgi teko prie to grožio 'prisiliesti'. Elžbieta, mama tikrai nemelavo - jei svečiai būtų ne šiauliečiai, o sostinės gyventojai, tai garantuoju, užatakuotų :D

siga rašė...

hey, kaip tokias gelytes padaryt? jos cia kaip matau po sluoksniu kazkokiu, o ne iskilusios?? :O nuostabus tortas!

Elžbieta rašė...

Siga, paprastai :)))) griezinelis po griezinelio, griezinelis po griezinelio )))))) ir po to atsargiai uzpilti žele tirpalu )

kristina rašė...

atrodo labai skaniai...

Jūratė rašė...

Elžbieta, turėkite sąžinės tiek laiko nieko nerašyti... Ar aš ko nors nežinau?

Bea rašė...

Elu, cudenka!!!

Oxana rašė...

Красавец торт!!!!...Комплименты!!

Neringa rašė...

Elzbieta, kur pradingai su savo sedevrais!?