2009 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis

Braziliškas serialas "Paslaptingos dono Baklažano aistros". 2 serija. Baklažanų ir paprikų užkandis


Trumpas serijos turinys: donas Baklažanas nuo verksmo prarado atmintį ir, pamiršęs apie donją Orkaitę, nukreipė savo žvilgsnį i donją Keptuvę. Tuo metu donja Paprika, atsikėlusi iš dešimtį metų trukusios komos, iš pasalų norėjo užpulti doną Baklažaną, bet pataikė į donjos Keptuvės rankas. Išsigandusi donja Keptuvė irgi prarado atmintį. Donas Baklažanas ir donja Paprika vienas kitos glėbyje taip pat prarado atmintį. Visi verkė. O aš džiaugiausi, nes tai - skanu!!!!!!!

Serijos režisierė, dailininkė, kaskadininkė, vairuotoja, atsakinga už aktorių parinkimą, buhalterė, režisierės asistentė, choreografė ir visų vaidmenų atlikėja - aš, scenaristė - mano draugė Dana, kuriai dėkoju už receptą, kaskart valgant šias salotas :)


2 vid. dydžio baklažanai (pageidautina nestoruliai)
3 didelės paprikos
2 -3 skiltelės česnakų
petražolių, stambios jūros druskos, aliejaus kepimui

baklažanus supjaustyti nedideliais gabaliukais, pabarstyti druska ir palikti "prakaituoti". Tuo metu supjaustyti paprikas ir pakepinti. Atidėti. Baklažanus perplauti šaltu vandeniu, nusausinti ir pakepinti. Kai daržovės atauš, dėti jas sluoksniais. Tarp sluoksnių dėti smulkintų česnakų ir petražolių. Pabarstyti druska. Viską įdėti į šaldytuvą ir palikti mažiausiai valandai, o geriausiai nakčiai.

8 komentarai:

Bea rašė...

I ten zestaw pieknie sie prezentuje; a jaki piekny talerz! :))

Milego weekendu Elu!

Bri rašė...

Oho, kaip gražiai atrodo (antroje nuotraukoje), kaip iš kokio klasiško restorano :)

Dažniausiai tokie paprasti užkandžiai ir būna patys skaniausi. Aš dažnai mėgstu valgyti sluoksniuotą mozzarella+pomidoras duetą, pagardintą bazilikais (Caprese), tai kartais kiti šaiposi. Bet man nėra nieko nuostabesnio :)

Vilma rašė...

Cha cha, na ir prajuokino įžanga! :) Elbieta, net jei receptų nerašytum, Tavo blogą vien dėl šmaikščių pasisakymų skaityčiau. :D Šiandien nusipirkau naują "Virtuvę", tad einu valyti dantų ir skaityti "pasakų" prieš miegą... ;)

Elžbieta rašė...

Bea, dziekuje Ci, kochanie :) to jest moj ulubiony talerz :))) ale mam go tylko jednego :))) latwo sie domyslec )

Bri, ačiū Tau labai :) Čia pačios daržovės gražios, spalvingos :) bet ir skanu :) ma tai irgi skanūs paprasti, aiškus patiekalai... kai primakaliuota ten visko (mes šeimoj vadiname tokį daiktą "murka") tai ir valgyti nesinori...

Vilma :) ačiū :)serialas ilgas )))) tai serijų dar bus ir bus, juolab, kad Norfoj baklažanai po 3,89. Būtų gėda nesinaudoti :))) Smagaus pasiskaitymo :)

Bea rašė...

:))

moni rašė...

ooo, baklazanai, nuostabu, dievinu juos:) o cia norfoj kazkokia akcija, ar siaip dabar baklazanu metas ir jie atpige?

Elžbieta rašė...

Bea, no wlasnie :) z tej serii :)

moni, :) aš kažkaip užtaikiau norfoj :) nežinau, ar jie akcijiniai, ar ne, bet itariu, kad Paneriuose bazėse irgi ne brangesni :) na o makse, rimi, iki jie visuomet kaina labai didele laiko.

Neringa rašė...

Elžbieta, serialas superinis, visi receptėliai nuostabūs, bet šios nuotraukos išvertė iš koto! Grožių grožis, o dar lekštė kokia miela....