2009 m. liepos 6 d., pirmadienis

Braškių ir šokolado tortas

Kad būtų linksmiau įdedu tortuką. Na, "tortuku" jį sudėtinga pavadinti, nes sveria ~3 kg, kaip vieno aukšto tortui tai tikrai nemažai. Nieko naujo nesugalvojau, nes viduje - "Triufelis" pats triufeliškiausias :) Kaip visuomet lieku ištikima šokoladui :) Ir kad būtų "hliamuriškiau" - auksu pabarsčiau. Pasirodo, šiuo atveju "hliamuras" man patinka :) Braškės savo... braškės savo... Šaldiklis visas pripildytas, uogienės išvirtos... valgyti... uoj, jau nesinori :) nors tik dabar pajutau tikrą braškių skonį. O dar bus tų braškių.... ))))) Beje, pasakysiu tokį visiškai netinkamą dalyką. Ir perspėju, jei seksite šiuo pavyzdžiu, rizikuojate savo sveikata :)))) Valgau neplautas braškes... Tiesiai iš lysvės. Tokios - skanios :) plautos - ne :)


18 komentarų:

Bea rašė...

Elzbieto, jestes czarodziejka!!! Szczeka mi opadla z wrazenia... Chcialabym choc w polowie umiec tworzyc takie cuda!

Kaspinėlis rašė...

O į tortą plautas dedi, ar neplautas, tik niekam to nesakai ?? :):) šiaip, jei skinu braškes iš močiutės lysvės, žinau, kad jokių chemikalų nenaudoja, braškės neaplipusios žemėm, tai tada taip pat tupiu sau lysvėje ir mėgaujuosi :)plautos kažką praranda...
O tortas tai atrodo tikrai nepaprastai:)

Neringa rašė...

Wow! Nerealiai gražiai atrodo. Pritariu Bea, aš irgi norėčiau mokėti kurti tokius šedevrus

Elžbieta rašė...

Bea, dziekuje :) Tylko ze to bardzo proste... wiesz, oczy sie boja, rece robia :) Raz, dwa i nauczysz sie :)

Kaspinėli :))))) ne.... kitiems tai plaunu :) Nors su malonumu neplaučiau :))) nes skonis tai skyriasi kaip diena ir naktis. Atrodo, lyg vanduo kartu su žemėm kažką saldaus nuplauna :) Pernai tai pas mus buvo braškės... tai plauti reikėji keliskart, tokios apsismėliavusios buvo :) O šiemet tai tik mikroskopo reikia :))))) bet pro jį nežiūrėsiu, nes dar po valgyti jų nenorėsiu :)))))

Neringa, ačiū :) Tikrai manau, kad gali pabandyti ir viskas išeis :) juk nieko sudėtingo :)

Živilė rašė...

Aš irgi mėgstu neplautas :) Tiesiog skinti ir dėti į burną. :))) Mmmmm :))) Išplautos jos atrodo, kad vandens prisigeria, tampa tokios 'šlapios', sultingos, o man patinka mėsingos... :))) ką tik iš lysvės

Bea rašė...

Nie sadze kochana, nie sadze... trzeba jeszcze miec talent manualny! A ja niestety go nie mam ;)

Indrė rašė...

Jei zinau, kas augino (drauges mociute dazniausiai) tai irgi neplaunu. Arba plaunu su vietinio sulinio vandeniu jei labai zemetos - tada irgi dar lieka "tas" skonis.
Drauges mama tai tarp braskiu lysviu ir kartais i jas sieno ikisa - va tada visos braskes nezemetos ir galima valgyt ;)
O tortas kaip visad puikus. Tokios sokolado juostos niekad nepagaminciau, esu bandzius tai matyt per ilgai palaikau, viskas stingsta ir luzta..

Anonimiškas rašė...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa !!!!!!!!!!!!!!!! Dievulėliau koks grožis!!!!!!!! aš kažką panašaus dariau per savo gimtadienį tik ten buvo kur kas paprastenės tokios tarsi šokoladinės "tašės" (mažos):DDD o čia - aukštasis pilotažas. į kokią formą reikia laistyt tą šokoladą? ir kaip? su kond.švirkštu? o kas torto viduj? ar aš cia jau nuo to grožio visai apžlibau ir nebematau recepto? :))) tiesiog užsimerkiu ir prieš akis stovi šitas grožis!!!!!!!! tikrai , Elžbieta, tobula. Nuostabus vaizdelis estetikos išsiilgusioms akims :) Jus tikra kulinarijos - konditerijos guru. O dėl braškių plovimo dar vakar pašiurpinau vieną draugą sakydama kad nepraryčiau nuplautos braškės, tik neplautas mėgstu( zinoma tai negalioja pirktinėms) tada sėdžiu sau lysvėj ir tiesiai nuo krumo kisu i burna. mmmm labai skanu :DDD
su geriausiais linkejimais N.V. :)

Žiupsnelis Druskos rašė...

O siaip tai net ir netresiamoj zemej gyvena visokie kirminukai ir lervos ir siaip bacilos, kurios gali sukelt bedu..
Nors as jei is savo darzo irgi nevisada plaunu..

Elzbieta, siaip idomu - o tu kepi tortus uzsakymams? Viena drauge iesko vestuvinio torto. Uzsiimi tokiais dalykais?

Anonimiškas rašė...

ops!! atsiprašau!!! čia iš euforijos truputį persistengiau... :P

Elžbieta rašė...

Živilė, :) teks steigti neplautų braškių mėgėjų klubą :)

Bea, tak Ci sie tylko wydaje :) uwierz :)

Indrė, o kas neišeina su juosta? Tu patepk popierių(plėvelę) šokoladu, truputį palauk kad sustingtų o po to apjuosk tortą. Tada dėk jį į šaldytuvą, o popierių (plėvelę) nuimk tik prieš patiekiant :)

Mieloji N.V. :) Ačiū už tokį glėbį emocijų :) taip malonu :) nors kaip mokyta kuklumo turėčiau sakyti, ką jūs, ką jūs.... aš ne tokia, aš paprasta :)))) bet nesakysiu. Išties moku kiek daugiau, nei vidutinio lygio vartotogas, bet tik tiek :) Dalykus, kuriuos rodau gali pakartoti kiekvienas, kas nors kiek sukiojasi virtuvėje. Tikrai :) Receptas - tai triufelis ten slepiasi, pranešime yra nuoroda :) Šokoladą pyliau į tūtelę ir piešiau ant popieriaus :) jokių formų nereikia :)

Žiupsneli, taigi taip.... bet gi žinai, žmogus padaras nerazumnas.... :)))) atrodo, kad savo bacilos tai savo, jau prijaukintos :)))))

Užsakymams darau, jei man užsakymas įdomus, užsakovai kažkuo patraukia, draugams, giminėms vietoj dovanų :) Dėl vestuvinio net nežinau, reiktų tada prisiminti senus laikus, kai pusę Viliaus apženijau :))))) Reikia pagalvoti. Jei nori Tavo draugė, lai man parašo :) O ir prirodyti gal galėsiu :)

Bea rašė...

Niestety nie uwierze ;)

Monkey rašė...

Elžbieta, nerealiai gražu! Jaučiu jau kartojuosi kiekviename savo čia paliekamame komentare... O jau kaip norisi paragauti... Nieko nebus, reiks kepti kada ne kada :)

Jurgita rašė...

Nors šokolado aš ir ne hiper mėgėja (kaip jau esu minėjusi daug kur ir ne kartą, kartojuosi, ec :), bet Triufelinio šokolado torto su Braškėm neatsisakyčiau tiksliai :) O jei jis dar toks pat skanus, kokia yra ir nuotrauka... (mintis nutrūko... :))

Elžbieta rašė...

Bea, :)

Eglė, ačiū :) O kaip bebe, ar jau leidžia tau laisviau sukiotis virtuveje? O dėl paragavimo - tai kai atvažiuosi čia... tai.... gal... :)

Jurgita,:) šiaip tai šitame torte į vidų suėjo vos ne kilogramas šokolado, o dar juosta, o dar braškių šokoladavimas :))) Gal mes Tau kokį kitą, ne tokį šokoladinį paiūlysime? :)

Monkey rašė...

Elzbieta, bebe jau kaip ir leistu sukiotis po virtuve, jei zaidzia, ramiai sau guli, dar neropoja :) O as vis laukiu ikvepimo :))

Anonimiškas rašė...

Elžbieta,
vis tiek noriu įkyriai klausti - ar priimtumėt užsakymus? daug įdomybių čia pamačiau,visada norisi ko nors ypatinga ne tik skrandžiui, bet ir akkai. o čia - tikri šedevrai.

Elžbieta rašė...

Eglė, tai siunčiu Tau įkvėpimo - ne tik kulinarinio o bet kokio, kokį Tu pati panorėsi :) Šiandien kalbejausi su vienu savo druagu, tai sako, kaip megstu Tau paskambinti - net jei viskas pilka, tai iš karto optimizmo prisisėmi :)

To anonimiškas:
:)ačiū labai :)
Tai parasykite man zaidziamevirtuve{et}gmail{dt}com, tada apsitarsime :) kas ir kaip :)