2009 m. liepos 26 d., sekmadienis

Vyšnios ir šokoladas. Tortas.Liepa visuomet turtinga tortų. Bent jau taip pas mus viskas susklostė. Bet ne šiemet. Sesuo išvažiavo, mano draugei ne iki šventimų. O savo tortadienį paverciau pyragadieniu, nes i gamta nesinorejo vežtis tortų. Karšta :)))) Sugebu gi net ir visiškoje baloje rasti dieną, kai lietus ilsisi. Taip yra jau daug metų. Nors norėjau iškepti tortą bent jau sau, bet laiku neprisiruošiau, o dabar jau seniai po :))))

Šitas tortas - dovana vienam nerealiam, nuostabiam žmogui. Labai noriu, kad tortas jos šeimai patiktų :) Padariau savo mėgstamą Varškės sūrelį. Viršų papuošiau vyšniomis. Jos tokios aprasojusios... šaltos :) bet dengti želatina nesinorėjo...

8 komentarai:

Vilma rašė...

Ech, dar vienas gražus tortas. :) Toks lakoniškas papuošimas man pats pats gražiausias! Įmantrus - stebina ir priverčia sulaikyti kvapą nuo meistriškumo lygio, bet akiai mieliausias būtent toks. :)O šokoladas, varškė ir vyšnios yra derinys kuris priverstų ir patį šv. Petrą nusidėti... :D

O dabar žinutės esmė - su Gimtadieniu, Elžbieta! :)

Neringa rašė...

Mmm.... koks nuostabus tortas, super atrodo papuosimai is sokolado, noreciau ismokti taip puosti, bet pirmiausia reikia ismokti tortus kepti, kad butu ant ko teplioti :))))

Elžbieta rašė...

Vilma, ačiū labai :)

Neringa, ačiū :) bet tai tik atrodo, kad sudėtinga... patikėk, viskas daug paprasčiau. Juolab tokiai įgudusiai kulinarei kaip Tu :)

Bea rašė...

O matko... A tu kolejne cudenko! Chyba nawet dobrze, ze nie widze przekroju ;)

Pozdrawiam!

Anonimiškas rašė...

Zemai lenkiu galva pries tavo, Elzbieta, mena. Netiketai atradau bloga ir negaliu atsizaveti. O dabar norejau praktisko tamstos patarimo- kaip toki torta nugabenti iki paskirties tasko. I ka tu ji pakuoji?

Elžbieta rašė...

Bea, :) a wiesz, ze i ja przekroju nie widzialam. To prezent. Dla bardzo dobrego czlowieka :) Spodobal sie :)

To Anonimiškas. Oi... Ačiū :) kaip malonu, ypač baklažaninius komentarus paskaičius... Bet visą tai tikrai labai paprasta galima atkartoti :)

Dažniausiai tortams imu daržovines storo kartono dėžes iš Maximos. Iškloju folija, tortinėmis servetėlėmis, tortai pas mane irgi ir ant plono kartono padėkliuko stovi ir ant storo kartono. O po to uždengiu folija arba plėvele. Mažesnius tortus dedu į plastikines dėžutes :) Sangaidoje yra :) po 2 lt.

Bea rašė...

No ja mam nadzieje, ze sie spodobal! Jak moglo by byc inaczej? ;)

Elžbieta rašė...

Bea, :) i z tego sie ciesze :)