2009 m. kovo 4 d., trečiadienis

Tiesiog diena....

TTT. (Įprastas internetinis trumpinys, kas nežino - nesakysiu, ką reiškia :)))))) Nesitikėjau. Bet labai-labai dėkoju Beatai iš Beatos virtuvės už garbės raštą. Mano naujagimiui blogui tai didelė garbė.Kitas dalykas. Šiandien gavau signalinį "Le Cordon Bleu namų kolekcijos" knygos "Šokoladas" egzempliorių. Džiaugiuosi, kad knyga jau išvydo pasaulį ir kitą savaitę jau bus Lietuvoje. kas yra Le Cordon Bleu, manau, sakyti nereikia? Viena žymiausių kulinarijos akademijų ir autoritetų pasaulyje. Labai vertinu jos išleistas knygas už receptų tikslumą, paprastumą, detalius apaiškinimus ir puikius rezultatus. Rytoj nufotografuosiu knygą :)

" Le Cordon Bleu" meistrų šokoladiniai gaminiai išties verti nuodėmės. Receptuose šokoladas derinamas su pačiais tinkamiausiais priedais - šviežiais vaisiasi, pistacijų kremu, romo triufeliais. Laikydamiesi paprastų nurodymų lengvai pagaminsime tikrus kulinarinius šedevrus

Ir labai tikiuosi, kad tai ne paskutinė šios serijos knyga Lietuvoje... (ir šios leidyklos, be abejo :))))

Pavėluotai tęsiu savo pažadą :)

Taigi voila:
Turinys. Nelabai platus... bet kiekvieną receptą norėčiau išbandyti :)Knyga minkštu viršeliu, bet turi "sparnelius" :)))) todėl labai patvari. Mano angliškos ir lenkiškos tokios pat yra eksploatuojamos penkis-šešis metus ir viskas kuo puikiausiai atrodo :)Recepte nurodytas sudėtingumas, gaminimo laikas, tikslūs kiekiai, išsamiai nurodyta gaminimo eiga.ne tik receptai, bet ir labai naudingi "tips'"12 komentarų:

Monkey rašė...

As sitam blogui irgi duociau garbes rasta, kai ir Beatos blogui taip pat :) Ale dabar nerasau, tai ir nedalinsiu :D

Elžbieta rašė...

Egle, mieloji, kaip malonu Tave cia matyti :) Augate? Saunuole, kad radai laiko parasyti :) ir labai dėkoju ir Tau už įvertinimą :)

Monkey rašė...

Auga auga ir vis verkia verkia :) Ir vis valgo valgo. Daugiau laiko nelabai kam ir belieka :) Tik megstamus blogus paskaityt :)
O sis blogas tikrai puikus, yra ko pasimokyti :)

Elžbieta rašė...

Tai dabar jam taip ir priklauso :) Ir Tau taip priklauso :) laikas greitai prabegs, nepastebėsi :) aš jau ir nepamenu, kokia mano buvo, o tik 9 metai jai :)
Jei turi galimybę, tai kuo daugiau ilsėkis :) viskas nesvarbu, tik mazulis ir Tu svarbu :) na ir tėčio nepamirškite :)
Ačiū Tau :)

Monkey rašė...

Gal ir perdejau. Ne visad verkia, nes kai tik pradeda, gauna valgyt. Taip ir auga 'mangione', kaip kad tetis vadina - didysis valgytojas :)
Ilsetis stengiuos, kasdien miegam abu pietu miego. O pamenu, kaip vaikystej to nekesdavau :)

Elžbieta rašė...

Nieko, viskas ieis i savo vezias :) Jis gi dar visiskai mazulis :) Jis ir turi miegoti ir valgyti :) pratina jus... po to teks jums is paskos lakstyti :)
O as ir dabar labai megstu diena prigulti, jei iseina, nors penkiolika minuciu... ir vaikysteje irgi to nekenciau :)))

rūtuliukas rašė...

eh, šokoladas.. kaip gaila, kad mano namie kakavą ir šokoladą [retai, bet vis tiek] valgau tik aš..

Elžbieta rašė...

rūtuliuk, o būna tokių namų, kuriuose nevalgoma šokolado? :) man, kaip nepasiduodančiam gydymui šokoladogolikui, tai neįprasta :)

allegra rašė...

Būna būna, man šokolado jokia forma niekas neįsiūlytų, nebent būtų visiškas badas ir reiktų rinktis tarp akmenų ir šokolado :)

Elžbieta rašė...

allegra, ogo... tai pirmas toks atvejis mano ilgametėje praktikoje :) o gal kaip rusai sako: "ах, Вы не любите кошек?.... Вы просто не умеете их готовить...." juokauju :)
aš, tikriausiai, taip pat rinkčiausi tarp akmenų ir cepelinų :)

Karolina Janoniene rašė...

SVEIKA ELŽBIETA,
DAR KARTĄ NORIU JUMS PADĖKOTI UŽ KURSUS.
PRAŠAU PASAKYKITE AR DAR GALIMA ĮSIGYTI Le Cordon Bleu. Namų kolekcija. Šokoladas KNYGĄ?

Elžbieta rašė...

Karolina, tai Jums ačiū :) Kiekviena patirtis veikia abį puses :) AČIŪ :)

Festarto jau senokai nebėra, o knygos liko bankrutavusioje Mūsų knygoje. Deja... Mačiau kažkada šių knygų skaitytų knygų knygyne - gal vadinosi keista... ar kažkaip su žodžiu keista. Bet ir jo dabar nėra. Bet, manau, galėsiu paklausinėti :)